Dziś - 17 grudzień 2017 r.

Informacje

Opublikowano: 2017-11-17

Portal MedicalGuidelines ufundował 10 Voucherów o wartości 350zł na ww. kongres.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej rejestracji.


3T9DMWW

SM89D8R

72N7B6M

E3M6E4T

E98WT7E

B8EANMA

BN9M4SN

S8BA11D

8EAMEBD

UDR7T6E

 


Opublikowano: 2017-11-13

Cena za uczestnictwo w kongresie neurourologii - 350 zł

 


Opublikowano: 2017-01-09

Szanowni Państwo,
Składamy wszystkim uczestnikom, sponsorom, wystawcom oraz partnerom serdeczne podziękowania za udział w VIII Warszawskim Seminarium Neurourologii dotyczącym holistycznego podejścia do leczenia pacjentów z zaburzeniami czynności dolnych dróg moczowych, które odbyło się dnia 26.11.2016 r. w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport przy ulicy Żwirki i Wigury 1. Na Konferencji udało się zgromadzić blisko 200 lekarzy specjalistów, w tym: urologów, ginekologów, neurologów oraz lekarzy rodzinnych z kraju i zagranicy.
Podczas Seminarium podjęto tematy obejmujące: badanie urodynamiczne, zespół bolesnej miednicy – zapalenie śródmiąższowe pęcherza i endometrioza, farmakoterapię nietrzymania moczu, seksuologię i LUTS, a także urologię i ginekologię rekonstrukcyjną. Podczas dyskusji na temat współpracy neurologia i urologa przy leczeniu stwardnienia rozsianego poruszono najważniejsze, najbardziej interesujące obecnie zagadnienia. Wyczerpujący program naukowy z pewnością spełnił oczekiwania uczestników, a ponadto dostarczył najnowszej wiedzy z zakresu diagnozowania i leczenia pacjentów z dysfunkcją dolnych dróg moczowych.
Liczba uczestników i wystawców Kongresu oraz możliwość nawiązania interakcji między nimi utwierdza organizatorów w przekonaniu, że kolejne edycje Warszawskiego Seminarium Neurourologii są potrzebne i warto je nadal organizować.

Z poważaniem
Organizatorzy i Komitet Naukowy VIII Warszawskiego Seminarium Neurourologii

 

 facebook